Veldwedstrijden 2013

CACT voorjaarsveldwedstrijd 13 april 2013, Waterlandkerkje.

 

Groep 1  Keurmeester: Jocelyne Haegeman.

1  U  Vörhenyes Vadàsz Vidar, E.B. eigenaar en voorjager Joa Meeusen.

2  ZG  De Winde's Edeux, E.B. eigenaar en voorjager Joep Rooijakkers.

3  ZG  Elanora du Pied Mont, D.S.K. Eigenaar en voorjager Gijs van de Poel.

4  ZG  Mia van de Woltdank, K.G. Eigenaar en voorjager Joop van Bokhoven.

 

Groep 2  Keurmeester: Henk Companjen.

1  ZG  Evuitton van 't Gillishof, E.B. eigenaar en voorjager Hans Tas.

2  ZG  Pien, E.B. eigenaar en voorjager Cor van de Voorn.

Jeugdwedstrijd

 

Keurmeester: Pieter Rooijakkers.

1  U  Holda van de Kreppelse Heide, D.S.L. eigenaar en voorjager Vincent Hendrikse.

2  ZG  Hette van de Kribbelkamp, E.B. eigenaar Ineke Taatgen, voorjager Joep Rooijakkers.

3  ZG  Birten's Kolette, E.B. eigenaar en voorjager Freddy Celen.

4  ZG  Lexus van de Lidse Hei, E.B. eigenaar en voorjager Ad Baijens.

5  ZG  Hardy van de Kreppelse Heide, D.S.L. eigenaar André van de Ende, voorjager Theo Carbijn.

 

Voorjaarsveldwedstrijd Jeugd 11 maart 2013, Beegden

 

Groep 1  Keurmeester:  H. Companjen.

Geen Kwalificaties

 

Groep 2  Keurmeester: P.L.M.J. Rooijakkers.

1  ZG  Holda van de Kreppelse Heide, D.S.L., eigenaar en voorjager Vincent Hendrikse.

 

Groep 3  Keurmeester: P.W. Bahlke.

1  ZG  Solid Gold's Yuna, E.S., eigenaar en voorjager Lia Harms.

2  ZG  Solid Gold's Yppocampo, E.S., eigenaar en voorjager Astrid van der Horn.

3  ZG  Val nel Vento Gadji, E.S., eigenaar en voorjager Marjolein Kamman.

 

Groep 4  Keurmeester: J.W. ten Brinke.

1  ZG  Gajac de l'Ardour, E.B., eigenaar Biense Dijkstra, voorjager Henk Bax.

2  EV  Birten's Kolette, E.B., eigenaar en voorjager Freddy Celen.

 

CACIT Voorjaarsveldwedstrijd 9 maart 2013, Tungelroy

 

Groep 1  Keurmeesters: Pieter Rooijakkers en Willem ten Brinke.

1  U  Falco van het Patrijzenveld, eigenaar en voorjager Theo Carbijn.

2  EV  Amber van het Schilp Velt, eigenaar en voorjager Aad Clemens.

 

Groep 2  Keurmeesters: Peter Bahlke en Freddy Indekeu.

Geen Kwalificaties

 

De Greeve Beker voor de beste hond van de dag was voor Falco van het Patrijzenveld, eigenaar

en voorjager Theo Carbijn.

 

De Winston Bokaal is niet uitgereikt.

 

CACT Voorjaarsveldwedstrijd Special Breton, 2 maart 2013, Well.

 

Groep 1  Keurmeester:  Willem ten Brinke.

Ondanks de goede patrijzenstand heeft zich geen hond kunnen kwalificeren.

 

webby : Nel Barendregt - Frodo & Co

 

redactie en web

secretariaat

De Epagneul Breton Club Nederland

fokken en pups