De Epagneul Breton Club Nederland

"un maximum de qualités pour un volume minimum"

Greeve beker

Maas en Peel beker

Wilson bokaal

Winston bokaal

Nardus de l'Ardour prijs

Keerens wisselbokaal

Greeve beker

sinds 1968

aangeboden door de heer W. Greeve

Voor de beste hond van de door de E.B.C.N. georganiseerde open voorjaarsveldwedstrijd (Continentaal I)

 

 

2016 Hette vd Kribbelkamp (EB), eig. Ineke Botman, vj. Joep Rooijakkers

2015 Elan Ruisseau de Bétail, Bart van Heynsbergen

2014 Iron van de Kreppelse Heide, M. Carbijn

2013 Falco van het Patrijzenveld, M. Carbijn

2012 De Winde's Quatre, L. Rooijakkers

2011 Irion van de Kreppelse Heide, M. Carbijn

2010 Sam van 't Schilpvelt, A. Clement

2009 Yipsi van 't Gillishof, C. van de Voorn

2008 Birtens' Citula, F. Indekeu, voorjager M.A.F. Carbijn

2007 Yes van 't Gillishof, G. Verdonkschot

2006 Scirocco de l'Ardour, G.C. Veenendaal

2005 - niet uitgereikt -

2004 Winston van de Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn

2003 - niet uitgereikt -

2002 Undro van ‘t Gillishof, G. Verdonschot

2001 Vidoc v.d. Oude Leede, M.A.F. Carbijn

2000 de Winde’s Mouche, H. Caris

1999 Igor v.d. Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn

1998 Hawkeye van de Bemmeraue, R. Jagersky

1997 Hermès de l’Ardour, G.C. Veenendaal

1996 Riva van het Gillishof, R. Wijnants

1995 Keerens Ida, J. Rooijakkers

1994 Kenny van ‘t Gillishof, P.R.H. v. d. Korput

1993 Char van Lykles State, H. Bax

1992 Brique, A. van de Kerkhof

1991 Titan v.d. Princes Louisapolder, H. v. Bemmel

1990 Mir 2 << Italie >>

1989 ---

 

1988 Vidoc des Bois Sonel, F. Lavillat

1987 Riante de l’Ardour, F.C.P. Textor

1986 Riante de l’Ardour, F.C.P. Textor

1985 Riante de l’Ardour, F.C.P. Textor

1984 Roza van de Niersvallei, A.G. Steegh

1983 Dolly van de Ulfhei, F. Indekeu

1982 Dolly van de Ulfhei, F. Indekeu

1981 Nardus de l’Ardour, G.C Veenendaal

1980 Amber van de Molenpeel, A. Jacobs

1979 Jiji de Keranlouan, D.Marchal

1978 ---

1977 Tessa, H. Vink

1976 Luctor, J.P.J. van den Heuvel

1975 Wica, M.A.A.M. van Bommel

1974 Pascha van het Notterveld, W.D. van Doorn

1973 Hera van de Niersvallei, F.G.M. Loeffen

1972 Timmy, J.M. Gaarthuis

1971 Luctor, J.P.J. van den Heuvel

1970 Tira van het Diepenveense, J. Prins

1969 Etzel van de Kievitsham, J.J. Gerretsen

1968 Kamp. de Winde’s Gin, P.G.H. Rooijakkers

De Maas en Peel beker

sinds 1974

aangeboden door de heer L. Haegens

Voor de beste hond in de speciale barrage van de jeugd voorjaarsveldwedstrijd

 

2016 Ace Chasse au bon Vent (DSK), Eric Mulders (rechts)

2015 Noa I De Casa Ato, Theo Carbijn

2014 Joey, D.S.L., Paul van Vught (foto onder)

2013 Holda van de Kreppelse Heide, D.S.L., V. Hendrikse

2012 Rachelle van 't Axelse, Epagneul Breton, A. Bayens

2011 ---

2010 Dior du Haut de la Prairie, Griffon Korthals, F. Venzelaar

2009 Timco van 't Arret, Drentsche Patrijshond, Y. de Jong

2008 Iron van de Kreppelseheide, Langhaar, M.A.F. Carbijn

2007 Evuitton van 't Gillishof, Epagneul Breton, H. Tas, voorjager Gene Verdonkschot

2006 Vörhenyes Vadàsz VIDAR, Epagneul Breton, L. Meeusen

2005 Dansk Dynasty Anne, Pointer, J. van Haren

2004 Cesar della Vertematese, G.J. Scheffer

2003 ---

2002 Xilloe v.d. Kreppelseheide, M. Carbijn

2001 ---

2000 Pasties de la Cour des Perdrix, R. Jagerszky

1999 Olaf v.d. Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn

1998 Quinny v.d. Kreppelseheide, J. Bolle

1997 Thico v.d. Hodonk, H. Bax

1996 Hawkeye v.d. Bemmeraue, R. Jagerszky

1995 Vidoc v.d. Oude Leede, M.A.F. Carbijn

1994 Dorus v.d. Valleistreek, H. Companjen

1993 Kay v.d. Kreppelseheide, M. Carbijn

1992 Francini’s Olga, J. Ponsioen

1991 Fairy de la Lembas Bugnion, R.Duurland

 

1990 Titan v.d. Prinses Louisa Polder, H.v. Bemmel

1989 Atilla del Chisola, M. Carbijn

1988 ---

1987 Francini’s Lisa, A. Ponsioen

1986 Anka v.d. Kreppelseheide, W. Jetten

1985 Ulysse de l’Ardour, J. v.d. Broek

1984 Titi de l’Ardour, B. Kooiker

1983 Rodie van het Breetse Lank, H. v. Doormalen

1982 Riante de l’Ardour, F. Textor

1981 Sandra v.d. Uitvanck, U.Schijns/M.Martens

1980 Célérité des Vieux Monts, J. Stevens

1979 Nardus de l’Ardour, P. Bahlke

1978 Ando van de Molenpeel, J. Prins

1977 Anja v.’t Herteland, C. van Dinther

1976 Jenny v.d. Liniedijk, W. van Doorn

1975 ---

1974 Anja, D. van ‘t Land

Wordt niet meer uitgereikt.

1996 Anka v.h. Roebroekerveld, R. Hamers

1995 Igor v.d. Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn

1994 Clastidium Land, F. Groenen

1993 Fee v. ‘t Terschurendal, R. Hamers

1992 Whitefield Hipp, F. Groenen

1991 Edo karistua, P. Eering

1990 Whitefield Hipp, F. Groenen

1989

1988

1987

1986

1985

1984 Arduenna’s Endo, J. Spee

1983 Kragheden’ Mak, F. Groenen

1982 Truusje v.d. Uitgeester Dreven, M.A.F. Carbijn

1981 Nardus de l’Ardour, P.W. Bahlke

 

Wilson bokaal

(de medica bokaal) sinds 1969

aangeboden door de heer J.J. Gerritsen

Deze waardevolle beker is helaas al jaren spoorloos.

Hij zou, bij eventuele terugbezorging, opnieuw beschikbaar gesteld kunnen worden voor de beste hond op onze quête à la Française (of open najaarsveldwedstrijd).

1980 Isard de Keranlouan, J. Maerten

1979 Isard de Keranlouan, J. Maerten

1978 Isard de Keranlouan, J. Maerten

        Jiji de Keranlouan, D. Marchal

1977 Iorch de l’Argoat, J.J. Herman

1976 de Winde’s Sender, J.Rooijakkers

1975 Anja van de Voorzorghoeve, H. v. Doormalen

1974 Whitefield Unna, F. Groenen

1973 Apolonia’s Cita, E. Steijvers

1972 Luctor, J. van de Heuvel

1971 Elios Della Gaia, F. Groenen

1970 Luctor, N. Blok

1969 Chere Silvanus, H. Ahrens

2016 - neit uitgereikt -

2015 - niet uitgereikt -

2014 Iron van de Kreppelse Heide, M. Carbijn

2013 - niet uitgereikt -

2012

2011 Irion van de Kreppelse Heide, M. Carbijn

2010 - niet uitgereikt -

2009 - niet uitgereikt -

2008 Wendy van de Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn, voorjager A. Simonse

2007 - niet uitgereikt -

2006 Tomba van de Eckersrijt, J. Kugel

2005 - niet uitgereikt -

2004 Winston van de Kreppelseheide, M.A.F. Carbijn

2003 - niet uitgereikt -

2002 Xilloe v. d. Kreppelseheide, M. Carbijn

2001 Vidoc v.d. Oude Leede, M. Carbijn

2000 - niet uitgereikt -

1999 Igor v.d. Kreppelseheide, J. Bolle

1998 Kim v.d. Kreppelseheide, M. Carbijn

1997 Fieldtrialer’s Gristel, E.P. v. Felius

1996 Kim v.d. Kreppelseheide, M. Carbijn

1995 - niet uitgereikt -

1994 - niet uitgereikt -

1993 Dapper v.d. Oude Leede, J. Schotte-Slootweg

1992 Kay v.h. Ravelein, J. Kugel

1991 Bruno de Texelaer, G. Hermans

Winston bokaal

sinds 1974

aangeboden door de heer C. van Rietschoten

voor de beste Duitse Staande Langhaar op een continentale voorjaarswedstrijd van de EBCN.

1990 Diana v.d. Kreppelseheide, W. Jetten

1989 Duc v,d. Oude Leede, H. Leferink

1988 Spiedy van de Liniedijk, J. Verlare

1987 Vito v.d. Oude Leede, J. Schotte-Slootweg

1986 Alpha vom Leytenroder Hof, C. v. Dinther

1985 Truusje v.d. Uitgeester Dreven, M. Carbijn

1984 King van de Kreppelseheide, M. Carbijn

1983 Chiquo v.d. Liniedijk, W. Jetten

1982 Chiquo v.d. Liniedijk, W. Jetten

1981 ??

1980 ??

1979 ??

1978 Jenny v.d. Liniedijk, W. v. Doorn

1977 Jenny v.d. Liniedijk, W. v. Doorn

1976 Cyta van Notterveld, W. Helmer

1975 Anja v.d. Voorzorghoeve, H. v. Doormalen

1974 Anja v.d. Voorzorghoeve H. v. Doormalen

De Nardus de l'Ardour prijs

sinds 1998

aangeboden door mevrouw G.C. Veenendaal

Voor de beste hond van de Speciaal Breton wedstrijd in het voorjaar.

2016 Lor de Casa Ato (EB), Gert jan Scheffer

2015 Palamålmens Edo (EB), Gene Verdonschot

2014 Douchi Ruisseau de Bétail, Bart van Heijnsbergen

2013

2012 Aldi de los Baleranes, Ineke Taatgen

2011 ---

2010 ---

2009 Taquin Ruisseau de Betail, H. Bax

2008 ---

2007 Vedette de l'Ardour, G. Veendendaal, voorjager R. Jagersky

2006 Tanné Ruisseau de Betail, B. van Heijnsbergen

2005 Yorik van het Patrijzenveld, F. Celen

2004 ---

 

2003 Nacre du Fosse de la Tanniere, E. Marco

2002 De Winde’s Quitte ou Double, J. Rooijakkers

2001 ---

2000 Riva van ‘t Gillishof, R. Wijnants

1999 De Winde’s Mathijs, J. Rooijakkers

1998 De Winde’s Maxime, A. Baijens

De Keerens Wisselbokaal

sinds 2000

aangeboden door mevrouw M. Keiren-Martens

Voor de beste Epagneul Breton op de open Nederlandse voorjaarsveldwedstrijden inclusief de Speciaal Breton voorjaarsveldwedstrijd

2016 Élan Ruisseau de Bétail - Bart van Heynsbergen

2015 Élan Ruisseau de Bétail - Bart van Heynsbergen

2014 Ebra I de font de Canaletas – Theo Misseghers / vj. Wil v.d. Langenberg (foto rechts)

2013 Evuitton van 't Gillishof, H. Tas

2012 Aldi de los Baleranes, Ineke Taatgen

2011 Aldi de los Baleranes, Ineke Taatgen

2010 Evuitton van 't Gillishof, H. Tas

2009 Aldi de los Belaranes, C.A.M. Taatgen-Botman, voorjager J. Rooijakkers

2008 Tanné Ruisseau de Betail, B. van Heijnsbergen

2007 Tanné Ruisseau de Betail, B. van Heijnsbergen

2006 de Winde’s Quitte ou Double, J. Rooijakkers

2005 Tanné Ruisseau de Betail, B. van Heijnsbergen

2003 de Winde’s Quitte ou Double, J. Rooijakkers

2004 Noa de l'Ardour, H. Bax

2002 de Winde’s Quitte ou Double, J. Rooijakkers

2001 Pascha de la Cour des Perdrix, A. Baijens / Keerens Nordique, B. van Heijnsbergen

2000 Riva van ‘t Gillishof R. Wijnants

webby : Nel Barendregt - Frodo & Co

 

redactie en web

secretariaat

De Epagneul Breton Club Nederland

fokken en pups